Aparatinės procedūros


HYDRADERMIE, išskirtinė švytinčios odos procedūra, yra GUINOT grožio salonų pagrindas. Ši procedūra, sukurta Jūsų odos natūraliam grožiui atkurti, pritaikoma individualiems įvairių tipų – normalios, riebios, sausos, jautrios ar brandžios – odos poreikiams tenkinti.

Tik aukščiausios kvalifikacijos kosmetologės, sėkmingai baigusios intensyvius mokymo kursus, gali atlikti HYDRADERMIE procedūras. HYDRADERMIE procedūros visur – Niujorke, Londone, Honkonge, Sidnėjuje, Romoje, Toronte, Madride, SPA centre ar kruiziniame laive – atliekamos taip pat preciziškai ir meistriškai, kaip reikalauja GUINOT klientai.

Procedūros paslaptys
Jonizacija – silpna elektroterapija bei švelnūs elektrodų masažo judesiai padeda augalinėms veikliosioms medžiagoms giliau įsiskverbti į odą, giliai ją išvalyti ir atskleisti grožį iš vidaus.

Prisotinimas deguonimi – po to naudojamas aukštasis dažnis, kad ląstelės gautų deguonies bei energijos ir būtų pašalintos bakterijos.

Stangrinamasis masažas – pagal odos poreikius pagaminta kaukė ir atpalaiduojamasis masažas "pakelia" odą: atkuriama jos pusiausvyra, oda tampa sveika ir švyti.

LIFTOSOME standinamoji procedūra
LIFTOSOME procedūra buvo sukurta brandžios odos problemos spręsti. Šiluminė kaukė modeliuoja veido bruožus ir paskirsto po odą energijos teikiančius apelsinų (vit. C) r ženšenio koncentratus.

Šios veikliosios medžiagos, veikiant šilumai, papildo odą naujos energijos, atkuria jos elastingumą ir regeneruoja naujas ląsteles.

Po procedūros pažvelgusi į veidrodį pamatysite, kad Jūsų oda pasidarė lygesnė, dingo nuovargio linijos, atgavote jaunatvišką išvaizdą bei pasitikėjimą savimi.

Rekomenduojamas dviejų LIFTOSOME procedūrų kursas arba jos derinimas su HYDRADERMIE procedūromis.